Vítězka MasterChef BESKY: konzistence je klíč!
vol. II

#29 Vítězka MasterChef BESKY: konzistence je klíč!

V rozhovoru jsme si s BESKY povídali o jejím vztahu k pečení a vaření, o české, slovenské i zahraniční gastronomii, o tom, jak najít balanc mezi pečením sladkých dobrot a zdravou výživou a cvičením.

Poslechnout

Po několika edukačních epizodách IMV Podcastu, ve kterých jsme rozebírali lepek, vitamíny anebo dopingové látky SARMs, je tady opět epizoda s hostem. Tentokrát jsme v podcastu přivítali známou kuchařku a vítězku pořadu MasterChef z roku 2021 Veroniku Beskydiarovou, kterou jistě znáte jako BESKY. Ta je v současné době “na roztrhání” - spolupracuje se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, učí ve škole vaření Gourmet Academy, dostala se do slovenského žebříčku Forbes 30 pod 30 a v loňském roce jí vyšla kuchařka Vaříme nebesky.

V obsáhlém rozhovoru jsme si s BESKY povídali o jejím vztahu k pečení a vaření, o české, slovenské i zahraniční gastronomii, o tom, jak najít balanc mezi pečením sladkých dobrot a zdravou výživou a cvičením, bavili jsme se také o dietách a hubnutí a rozebrali klíčové faktory, které ovlivňují úspěch každé proměny postavy, rozebrali jsme i téma influencingu, osobní život a samozřejmě i nejtěžší okamžiky z pořadu MasterChef. 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na distribuci příjmu bílkovin během dne, dietu podle krevních skupin a reverzní dietu. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.