Eva Kraus
vol. II

#20 EVA KRAUS: Jak se vrátit po porodu zpět do formy?

Prvním hostem nové sezóny našeho IMV Podcastu byla EVA KRAUS, osobní trenérka, výživová poradkyně, známá influencerka v oblasti zdravého životního stylu, bývalá profesionální závodnice v bikiny fitness a současná fit maminka.

Poslechnout

V rozhovoru jsme si povídali o cvičení a výživě v těhotenství a po porodu, o tom jak řešit břišní diastázu, kde čerpat informace o výživě těhotných a kojících žen i o ukončení kariéry profesionální bikiny fitnessky. V další části rozhovoru jsme se bavili i osobních tématech, jako je cestování letecky do zahraničí s malým dítětem, o trénování celebrit, začátku podnikání a krabičkových dietách i o seznámení s jejím manželem, mužem roku 2015 Jakubem Krausem.

V poslední části najdete novou pravidelnou rubriku Q&A, ve které jsme zodpověděli Vaše otázky. Užijte si celý podcast a do komentářů nám pište dotazy, které zodpovíme v příštím díle! 

Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte náš podcast, pište komentáře a sdílejte náš podcast na soc. sítích! 

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.