IMV Podcast

Vzdělávání o výživě a zdravém životním stylu
na základě vědecky podložených informací, moderní, srozumitelnou a zábavnou formou!

Více

Najdete nás na:

Institut Moderní Výživy

Naší hlavní vizí je Naučit Česko jíst a vzdělávat o výživě a zdravém životním stylu na základě vědecky podložených informací a to moderní, srozumitelnou a pokud možno i zábavnou formou!

Jako zakladatelé Institutu Moderní Výživy máme oba vzdělání o výživě z lékařské fakulty, více než 15 let praxe a podle doporučovaných principů sami žijeme.

Lukáš Roubík & Miloslav Šindelář

Naučit česko jíst.

Tuto vizi se snažíme naplnit prostřednictvím mnoha našich aktivit v rámci Institutu Moderní Výživy - od přednášek a kurzů o výživě pro veřejnost, zaměstnance firem, studenty a sportovce i pro celé sportovní kluby a svazy až po individuální nutriční poradenství v našich nutričních poradnách v Praze a v Brně.

Vědecky podložené informace o výživě přinášíme pravidelně i elektronicky prostřednictvím článků na našem blogu a příspěvků na sociálních sítích, IMV Podcastu i skrze naše vystoupení v médiích, naše E-booky a v tištěné podobě i v naší knize Moderní výživa, která se po svém vydání v roce 2018 stala v ČR bestsellerem a historicky nejprodávanější knihou v oblasti fitness a sportovní výživy.

V letošním roce také pořádáme již 4. ročník naší Mezinárodní konference Moderní výživy, na které dosud vystoupilo mnoho evidence-based řečníků z ČR, Slovenska, Irska i USA!

3.200+
Klientů našich nutričních poraden.
7.500+
Účastníků našich kurzů
a přednášek.
10.000+
Odběratelů IMV Podcastu.
16.000+
Prodaných knih Moderní Výživa.

Můžete nás znát z ↓

Become The Hero Of Your Own Story

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mus cras lacus tellus morbi viverra suspendisse ornare

Sit volutpat, volutpat ut netus malesuada enim penatibus non aliquet.

Contact Us

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.