Speciální díl podcastu o přípravách naší nové knihy včetně ukázky 4 témat z oblasti hubnutí a pohybových aktivit!
vol. II

#58 MODERNÍ HUBNUTÍ: speciální díl o nové knize!

Speciální díl podcastu o přípravách naší nové knihy včetně ukázky 4 témat z oblasti hubnutí a pohybových aktivit!

Poslechnout

V nové epizodě IMV Podcastu jsme podrobně představili naši novou knihu MODERNÍ HUBNUTÍ, na které jsme pracovali dohromady 6 let. Nejprve jsme se ohlédli za celým procesem příprav, psaní a realizace celé knihy a vzpomínali na všechny výzvy, kterým jsme museli čelit. Následně jsme představili hlavní vizi celé knihy a podrobně prošli všechny kapitoly a témata, kterým se v této komplexní knize o hubnutí věnujeme. Aby pro Vás byla celá epizoda informačně hodnotná, tak ve druhé části jsme podrobně rozebrali 4 témata z oblasti výživy a pohybových aktivit, kterým se v knize věnujeme. Nejprve jsme vysvětlili, jak je to ve skutečnosti s “magickou” hranicí 10 000 kroků za den, následně jsme si probrali Index sytosti a skutečnost, že hubnutí není o tom jíst méně, ale jíst chytře. V další části jsme řešili často pokládanou otázku, zdali jsou pro hubnutí lepší aerobní aktivity, HIIT anebo silový trénink. A jako poslední téma jsme rozebrali černobílé přemýšlení při hubnutí a pojem týdenního kalorického deficitu. 

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na to, kolik kalorií navíc spalujeme v hodinách po tréninku a zdali by se hubení lidé s velmi nízkým množstvím tuku měli aktivně snažit nabírat kvůli hormonům a zdraví. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Zároveň bychom Vás rádi pozvali na náš nový unikátní certifikovaný kurz o hubnutí, ve kterém přinášíme podložené, srozumitelné a prakticky použitelné informace o efektivním a udržitelném hubnutí a zdravém životním stylu!

Nadcházející termíny nového kurzu MODERNÍ HUBNUTÍ

Do 15. 7. 2024 můžete pořídit vstupenku za záváděcí cenu -30 %

>> Užijte slevový kód: IMVLETO2024

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.