Pozvání do našeho podcastu přijal legendární trenér a propagátor cvičení!
vol. II

#57 MICHAL RADAR VRÁTNÝ: Silné lidi je těžší zabít!

Pozvání do našeho podcastu přijal legendární trenér a propagátor cvičení!

Poslechnout

V nové epizodě IMV Podcastu jsme přivítali zakladatele sítě tělocvičen Železná koule a velkého propagátora silového tréninku Michala Radara Vrátného, který se všeobecně snaží dělat z lidí, co necvičí, lidi, co cvičí. 

V rozhovoru jsme si povídali o vlivu cvičení na zdraví a dlouhověkost, o významu silového tréninku v běžném životě, o budování Železné koule a podnikání, o následném vyhoření a duševním zdraví i o Radarově osobním životě, pobytu v Kanadě a chystané svatbě. Vzhledem k tomu, že jsme s Michalem již nějaký ten rok kamarádi, celé povídání se neslo ve více uvolněném duchu, než je v našem podcastu obvyklé. 

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na to, kdy konzumovat po večerním tréninku poslední jídlo před spaním a jak je to s rostlinnou stravou ve vrcholové kulturistice. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.