Vzácným hostem nového dílu IMV Podcastu byla nejúspěšnější biatlonistka v české historii!
vol. II

#52 GABRIELA SOUKALOVÁ: V životě mě nebaví lehké cíle.

Vzácným hostem nového dílu IMV Podcastu byla nejúspěšnější biatlonistka v české historii!

Poslechnout

Bylo nám velkou ctí, že pozvání do IMV Podcastu v nabitém programu přijala Gabriela Soukalová, která v českých kinech aktuálně uvádí dokument Pravda se pořád vyplatí. Gabriela Soukalová je několikanásobná mistryně světa, olympijská medailistka, celková vítězka světového poháru v sezóně 2015/2016 a nejúspěšnější biatlonistka v české historii. Gabriela celkově 17x získala na závodech světového poháru zlato a v roce 2017 se stala vůbec prvním zástupcem biatlonu, který kdy vyhrál populární anketu Sportovec roku. Svoji sportovní kariéru ale ukončila již ve 29 letech. 

V obsáhlém rozhovoru jsme si povídali o začátku a konci její kariéry, o utajovaném návratu a zdravotních problémech, o vrcholovém sportu, o sportovní výživě a suplementaci, o dopingu v biatlonu, o výživě dětí a především také o poruchách příjmu potravy, se kterými Gábina sama bojovala 10 let a kvůli kterým založila Nadační fond Gábi, který pomáhá pacientům s PPP i jejich rodinám. 

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na vhodnost užívání gainerů a zdali přerušované hladovění skutečně zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění o 91 %, jak nám v březnu tvrdila média. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.