Jaké suplementy jsou nejvíce efektivní a nejvíce přeceňované pro podporu sportovního výkonu i našeho zdraví?
vol. II

#51 Nejefektivnější a nejpřeceňovanější suplementy pro sport i zdraví

Jaké suplementy jsou nejvíce efektivní a nejvíce přeceňované pro podporu sportovního výkonu i našeho zdraví?

Poslechnout

Na doplňky výživy nám od vás chodí velké množství dotazů. V několika epizodách jsme se již některým skupinám suplementům věnovali v rámci daných témat (např. vitamíny a minerální látky), ale dosud jsme neměli na doplňky výživy samostatnou epizodu. Proto jsme se rozhodli pro Vás téma suplementů komplexně zpracovat!

V nové dvouhodinové epizodě IMV Podcastu jsme tak postupně rozebrali historii, rizika a největší přínosy doplňků výživy a následně probrali ty nejefektivnější a nejpřeceňovanější suplementy pro zvýšení sportovního výkonu a podporu našeho zdraví. Postupně jsme se tak věnovali například proteinům, kreatinu, kofeinu, beta-alaninu, citrulinu, omega-3, vitamínu D3+K2, hořčíku, karnitinu, BCAA a dalším doplňkům výživy. Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na problematiku zvýšeného LDL cholesterolu a otázku, kdo platí vědecké studie. 

AKCE: V rámci tématu suplementů jsme pro všechny diváky a posluchače IMV Podcastu připravili slevu na náš E-book Suplementuj efektivně, který si nyní můžete pořídit na našem webu se 30% slevou s kódem SPL30. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.