#50 JUBILEJNÍ DÍL: Vysvětlujeme 50 mýtů o výživě!
vol. II

#50 JUBILEJNÍ DÍL: Vysvětlujeme 50 mýtů o výživě!

V rámci jubilejní epizody jsme si připravili speciální challenge!

Poslechnout

Máme obrovskou radost, že Vás můžeme přivítat při sledování jubilejní 50. epizody našeho IMV podcastu! Pro jubilejní epizodu jsem si pro Vás chtěli připravit něco opravdu speciálního. Vzhledem k tomu, že se od roku 2017 snažíme srozumitelně vysvětlovat ty nejznámější mýty o výživě na základě vědecky podložených informací, rozhodli jsme se udělat speciální challenge, ve které jsme vždy během minuty vysvětlili 50 nejznámějších mýtů o výživě. 

Pro maximální přehlednost jsme jednotlivé mýty rozdělili do tematických celků, ve kterých jsme postupně rozebrali mýty o obilovinách a lepku, mléku a mléčných výrobcích, umělých sladidlech, veganství, kaloriích, dietách a hubnutí, sacharidech a cukru, bílkovinách, tucích a olejích, vitamínech a minerálních látkách, doplňcích výživy a další. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.