Jsou dokumenty o výživě na Netflixu kvalitním zdrojem informací?
vol. II

#48 Reagujeme na populární dokumenty Netflixu!

Jsou dokumenty o výživě na Netflixu kvalitním zdrojem informací?

Poslechnout

Pokaždé, když je na Netflixu a dalších streamovacích platformách uvedený nový dokument o výživě a zdraví, chodí nám od Vás na tyto dokumenty mnoho dotazů. Zatím poslední vyšel na Netflixu 1. ledna 2024 a několik dní se následně držel v TOP10 nejsledovanějších seriálů na českém Netflixu. Dle zaslaných dotazů řadou z Vás tento dokument pořádně otřásl. Proto jsme se rozhodli ty nejznámější dokumenty o výživě a zdraví pro Vás podrobně rozebrat!

V nové epizodě IMV Podcastu tak najdete postupně rozbory dokumentů Netflixu a Disney+ Jídlo dělá člověka: Experiment s dvojčaty, Jak se dožít stovky: Tajemství Modrých zón, The Game Changers, Limitless s Chrisem Hemsworthem v hlavní roli a také dokument What The Health?

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na Manu a další výrobce tekutých náhražek pevného jídla a na vliv horkého počasí na osoby s obezitou.  

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.