V nové epizodě IMV podcastu jsme podrobně rozebrali módní diety!
vol. II

#47 Rozebíráme populární diety a jídelníčky celebrit!

V nové epizodě IMV podcastu jsme podrobně rozebrali módní diety!

Poslechnout

Možná byste si mysleli, že některé populární diety jsou již dávno překonané a tisíckrát vysvětlené, ale divili byste se, kolik nám na ně neustále chodí dotazů. A hlavně především nyní v lednu vidíme, jak jsou v médiích a lifestylových časopisech tyto diety lidem stále doporučovány. V dnešním díle jsme proto pěkně pod drobnohledem rozebrali ty nejznámější populární diety, jako je dieta podle krevních skupin, dieta podle Mačingové, dělená strava, banánová dieta, RAW strava, pití teplé vody, Schrottova dieta, okurková dieta a konečně i některé populární diety českých a amerických celebrit. 

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na nutnost pití elektrolytů a rozestup mezi příjmem bílkovin během dne z perspektivy refrakterní fáze a nových studií. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.