Je tady speciální epizoda o tom, jak rozumně zvládnout Vánoce a všechny novoroční předsevzetí!
vol. II

#45 VÁNOČNÍ SPECIÁL: Jak zvládnout Vánoce a novoroční předsevzetí.

Je tady speciální epizoda o tom, jak rozumně zvládnout Vánoce a všechny novoroční předsevzetí!

Poslechnout

Každý rok téma Vánoc a novoročních předsevzetí řeší snad všechna média. Weby o zdravé výživě a fitness se už několik týdnů předhánějí v receptech na zdravější varianty klasických vánočních jídel a cukroví. Mnoho lidí si také dává novoroční předsevzetí v oblasti hubnutí, cvičení a zdravého životního stylu. Většina lidí ale dříve či později selže a dlouho u nich nevydrží. 

V nové epizodě IMV Podcastu jsme proto rozebrali, jak rozumně zvládnout celé Vánoce včetně konkrétních typů, jak si Vánoce odlehčit, vysvětlili jsme si, jak si správně nastavit novoroční předsevzetí a jak se vyvarovat nejčastějším chybám, které mohou za to, že u předsevzetí většina lidí dlouho nevydrží. 

V poslední části jsme pak krátce zrekapitulovali rok 2023 a odhalili největší novinky Institutu Moderní Výživy pro rok 2024!

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní kalendář, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.