Podívejte se na jeden z nejvíce inspirativních rozhovorů v IMV Podcastu!
vol. II

#42 PAVLIS VACEK: nálož inspirace s šedou eminencí českého fitness!

Podívejte se na jeden z nejvíce inspirativních rozhovorů v IMV Podcastu!

Poslechnout

Pozvání k rozhovoru přijal jeden z nejvlivnějších lidí v českém fitness, Pavlis Vacek, který je bez nadsázky šedou eminencí silových sportů v ČR a autorem mnoha známých projektů a nejsledovanějších videí. Za posledních 10 let vytvořil více než 1000 videí s mnoha miliony zhlédnutí, z nichž nejméně 200 bylo v ČR v trendech. Mezi tyto projekty patří např. Strength Wars, Swaglift, Fantastická pětka, Fantastický podcast, Anabolic Horse a mnoho dalších! Rozhovoru si vážíme o to více, že Pavlis Vacek obvykle mnoho rozhovorů neposkytuje, a proto si v tomto exkluzivním rozhovoru můžete vychutnat více než dvě hodiny inspirace! V rozhovoru jsme postupně probrali sportovní kariéru, zdravotní problémy, jednotlivé projekty a podnikání, osobní život i rady, jak být úspěšný na sociálních sítích a přinášet ostatním kvalitní obsah. Ať už práci Pavlise Vacka znáte či nikoliv, velmi doporučujeme se podívat na celý rozhovor, kde zaznělo mnoho zajímavých informací.

Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na to, zdali si lidské tělo dokáže vytvořit samo sacharidy a jestli má smysl máčení ořechů a semen pro zlepšení jejich nutriční hodnoty.

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. Také bychom Vás chtěli srdečně pozvat na 5. ročník naší Mezinárodní konference moderní výživy, která se uskuteční 25. listopadu v Praze anebo on-line z pohodlí Vašeho domova. Všechny informace najdete opět na našem webu v sekci konference. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.