Přinášíme Vám velmi komplexní a podrobný rozbor problematiky ketogenních diet!

#41 KETOGENNÍ DIETY: objektivní přínosy a rizika

Přinášíme Vám velmi komplexní a podrobný rozbor problematiky ketogenních diet!

Poslechnout

V posledních letech jsme byli svědky toho, jak se ketogenním dietám přikládaly naprosto zázračné účinky. Propagátoři a nekritičtí příznivci ketodiet tvrdili, že jsou nadřazené jiným redukčním dietám a zhubnete na nich mnohem rychleji, vyléčíte všechny známé nemoci a zdravotní obtíže a zvýšíte si sportovní výkon ve všech sportech. Proto jsme se rozhodli téma ketogenních diet velmi podrobně rozebrat, a to z perspektivy hubnutí, využití v klinické výživě, vlivu na naše zdraví a sportovní výkon. 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy souvislost konzumace sacharidů a růstu nádorů a vhodnost otužování po fyzickém výkonu silového a vytrvalostního charakteru. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu imv.cz v sekci akce. Také bychom Vás chtěli srdečně pozvat na 5. ročník naší Mezinárodní konference moderní výživy, která se uskuteční 25. listopadu v Praze anebo on-line z pohodlí Vašeho domova. Všechny informace najdete opět na našem webu v sekci konference. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.