Jak můžeme optimalizovat hladinu testosteronu? Fungují testosteron boostery?
vol. II

#38 Jak zvýšit hladinu testosteronu?

Jak můžeme optimalizovat hladinu testosteronu? Fungují testosteron boostery?

Poslechnout

Velmi často se nás ptáte na různé testosteron boostery, jako je např. tribulus anebo turkesteron, případně nám posíláte dotazy, zdali a jak můžeme zvýšit naturální cestou hladinu testosteronu. V nové epizodě IMV Podcastu jsme proto komplexně rozebrali všechny faktory, kterými můžeme ovlivnit naši hladinu testosteronu. Nejprve jsme probrali fyziologii kolem produkce testosteronu a následně jednotlivé faktory v našem jídelníčku, kterými můžeme optimalizovat hladinu testosteronu, dále pohybové aktivity, roli spánku a rizika stresu, téma hormonálních disruptorů a samozřejmě také všechny možné suplementy, které slibují zvýšení hladiny testosteronu. 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát zodpověděli dotazy na snížení kalorického obsahu rýže díky vzniku rezistentních škrobů a změnu kalorické hodnoty potravin při tepelné úpravě kvůli zvýšení energetické dostupnosti. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu: imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.