#37 PATRIK KINCL: Ve vězení jsem čelil útoku nožem.
vol. II

#37 PATRIK KINCL: Ve vězení jsem čelil útoku nožem.

Hostem nového dílu IMV Podcastu byl šampion Oktagonu Patrik Kincl!

Poslechnout

V novém díle IMV Podcastu jsme přivítali jednoho z nejlepších českých MMA zápasníků a šampiona Oktagonu Patrika Kincla, se kterým jsme si povídali o smíšených bojových uměních a nejtěžších zápasech, mluvili jsme o tréninku, výživě a suplementaci, diskutovali jsme otázku shazování váhy a testování dopingu v MMA a probrali velmi otevřeně i osobní život včetně vězení, ve kterém Patrik strávil zamlada dva roky. Rozhovor se nesl ve velmi přátelské atmosféře, protože s Patrikem se známe osobně již několik let a dvakrát jsme naopak byli hosty v jeho podcastu Fight and Talk. A během lockdownu jsme spolu dokonce hráli i Call of Duty: Warzone. Samozřejmě i tomu jsme se věnovali v rozhovoru. 

V podcastu také mluvíme o naší publikaci Moderní výživa v bojových sportech, do které nám Patrik dal cenné praktické rady. Při této příležitosti jsme proto připravili speciální akci, kdy si tento E-book můžete hned teď pořídit se slevou 20 %. Na našem webu na odkazu výše stačí zadat slevový kód: IMVPODCAST 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na škodlivost tomatinu v rajčatech a otázku suplementace větvených aminokyselin BCAA. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu: imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.