Hostem nového dílu IMV podcastu byla nejznámější televizní osobnost z oblasti zdravé výživy, Ing. Petr Havlíček!
vol. II

#34 PETR HAVLÍČEK: Na čem se spolu (ne)shodneme?

Hostem nového dílu IMV podcastu byla nejznámější televizní osobnost z oblasti zdravé výživy, Ing. Petr Havlíček!

Poslechnout

V novém díle IMV Podcastu jsme přivítali velice vzácného hosta, Ing. Petra Havlíčka, který byl už v době, kdy my jsme teprve studovali, vůbec nejznámější televizní osobnost v oblasti zdravé výživy a hubnutí, autorem řady knih atd. Proto si velice vážíme toho, že ve svém nabitém časovém harmonogramu přijal pozvání do našeho podcastu a nakonec z toho bylo velice zajímavé povídání!

V dosud nejdelším díle našeho IMV Podcastu jsme si s Petrem povídali nejprve o jeho začátcích, osobním životě a rodině, následně jsme probrali, jak se jako absolvent oboru Zootechnik dostal do televize, kde se spolu s MUDr. Cajthamlovou stal hlavní hvezdou pořadu Jste to, co jíte. Nemohly samozřejmě chybět ani vtipné historky z natáčení. V další části rozhovoru jsme se bavili velmi podrobně o výživě, probrali jsme výživové styly, kterými se Petr stravoval, stav naší populace v ČR, podvodné reklamy a nevyhnuli jsme se ani kontroverzním tématům, na kterých se s Petrem úplně neshodneme. Ano, probrali jsme společně řepkový olej i umělá sladidla!

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na margaríny, změnu tělesné kompozice vs. nabírání svalů a následné rýsování a otázku konzumace jablečného octa před jídlem pro zlepšení trávení.  

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu!

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu: imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.