#30 Šampion UFC Jiří Procházka: Chceš-li mír, připravuj se na válku.
vol. II

#30 Šampion UFC Jiří Procházka: Chceš-li mír, připravuj se na válku.

Zveme Vás k poslechu obsáhlého rozhovoru s Jiřím Procházkou – jedním z nejlepších MMA zápasníků na světě a prvního šampiona UFC z České republiky.

Poslechnout

Bylo nám obrovskou ctí, že jsme v novém díle IMV Podcastu mohli přivítat jednoho z nejlepších MMA zápasníků na světě a prvního šampiona UFC z České republiky, Jiřího Procházku!

Ve velmi obsáhlém rozhovoru, který trval více než 2 hodiny, jsme si povídali o smíšených bojových uměních, rekonvalescenci po zranění a přípravě na nadcházející zápas, o tréninku a regeneraci, o dopingu a dopingových kontrolách, o sportovní výživě a suplementaci, probrali jsme i shazování váhy v MMA, spánek a téma alkalické vody a také osobní život, zbraně, rvačky a názory mimo jiné třeba na souboje influencerů. 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na projímavé účinky magnézia, otázku suplementace omega-3 a omega-6 mastných kyselin a co je nejlepší na křeče při déletrvajícím tréninku.  

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu!

Více o publikaci Moderní výživa v bojových sportech


⚠️ A pro fanoušky a vyznavače bojových sportů máme exkluzivní slevu na náš e-book "Moderní výživa v bojových sportech".
V objednávce jen stačí zadat slevový kód: IMVPODCAST20

více o e-booku zde

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.