V podcastu jsme vyzpovídali přímo zakladatele Fitclanu, Simona Kopunce, a dlouholetého člena Fitclan týmu, Vilo Hečka, který byl řečníkem již na třech našich konferencích.
vol. II

#24 FITCLAN: Milujte, čo robíte, a robte, čo milujete!

V novém dílu IMV Podcastu jsme přivítali kolegy ze slovenského Fitclanu, což je nejznámější portál o výživě a fitness na Slovensku, který stejně jako my usiluje o informační osvětu a šíření vědecky podložených informací ve zdravém životním stylu.

Poslechnout

V podcastu jsme vyzpovídali přímo zakladatele Fitclanu, Simona Kopunce, a dlouholetého člena Fitclan týmu, Vilo Hečka, který byl řečníkem již na třech našich konferencích. 

Povídali jsme si o jejich začátcích, posvítili si na různé kauzy a influencery v ČR, na Slovensku i v zahraničí a podrobně probrali i konkrétní témata ve výživě, jako jsou např. redukční diety, hubnutí a otázku počítání kalorií, reálný vliv alkoholu na tréninkovou adaptaci, umělá sladidla i nejefektivnější a nejpřeceňovanější suplementy ve fitness. A mnoho dalších témat, protože nový díl má bezmála 2 hodiny! 

Celý díl jsme mimořádně natáčeli přímo v prostorách Wellness hotel Step, kde se o den dříve uskutečnil 4. ročník naší Mezinárodní konference Moderní výživy, na kterém vystoupil právě Vilo Hečko s výbornou přednáškou na téma Kalorický paradox. Na konci epizody jsme opět věnovali čas Vašim dotazům v rubrice Q&A a budeme rádi, když nám budete psát dotazy i pod touto epizodou našeho podcastu, které zodpovíme příště! 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!  

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.