Udržitelnost hubnutí: Jak zhubnout a hmotnost si udržet?
vol. II

#23 Udržitelnost hubnutí: Jak zhubnout a hmotnost si udržet?

V této epizodě IMV Podcastu jsme tentokrát podrobně rozebrali klíčovou otázku udržitelnosti hubnutí a udržení dosažených výsledků. Skutečný úspěch totiž není zhubnout, ale dosaženou hmotnost dlouhodobě udržet.

Poslechnout

Celou epizodu jsme rozdělili do tří hlavních částí:

  1. V první části jsme vysvětlovali fungování redukčních diet, model kalorické bilance, roli našich hormonů a inzulínovou teorii obezity.
  2. V další části jsme podrobně probrali nejdůležitější faktory, které rozhodují o udržitelnosti redukční diety a udržitelnosti dosažených výsledků.
  3. A v poslední části jsme rozebrali známé mýty o hubnutí, např. zdali se s věkem zpomaluje náš metabolismus anebo jestli je potřeba si počítat kalorie pro zhubnutí.

Na samotném konci jsme se opět věnovali pravidelné rubrice Q&A, ve které jsme zodpověděli Vaše dotazy od poslední epizody. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!  

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Touto epizodou jsme  volně navázali na #6 díl našeho IMV Podcastu, ve kterém jsme rozebírali Mýty o hubnutí

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.