Adam Ondra: Jak myslí, trénuje a jí nejlepší lezec na světě?
vol. II

#22 ADAM ONDRA: Jak myslí, trénuje a jí nejlepší lezec na světě?

Máme obrovskou radost, že dalším hostem našeho podcastu byl Adam Ondra – celosvětově známá sportovní hvězda, olympionik a nejlepší skalní lezec na světě!

Poslechnout

Adam Ondra je čtyřnásobným mistrem světa v lezení na obtížnost a v boulderingu a ve svých 29 letech vylezl ze všech lezců na světě nejvíce cest s obtížností 9a a vyšší. Jako první a zatím jediný lezec na světě vylezl v roce 2017 cestu s obtížností 9c Silence. 

V rozhovoru jsme si s Adamem povídali o lezení a tréninku vrcholového lezce, o výživě a suplementaci v lezení, o olympijských hrách, probrali jsme jeho osobní život i aktuální film Adam Ondra: Posunout hranice, který právě dorazil do kin.Celý rozhovor nás nesmírně bavil a věříme, že si ho užijete tak, jako jsme si ho užili my! Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!  

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za příležitost udělat rozhovor s Adamem Ondrou a za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.