Tentokrát jsme přivítali známou fitness influencerku, osobní trenérku, výživovou poradkyni a bývalou závodnici v bikiny fitness Sabinu Doležalovou
vol. II

#25 Sabina Doležalová: Dřepy jsou jako sex.

Tentokrát jsme přivítali známou fitness influencerku, osobní trenérku, výživovou poradkyni a bývalou závodnici v bikiny fitness Sabinu Doležalovou, která v současné době připravuje na závody své svěřenkyně a to výhradně naturální cestou.

Poslechnout

V obsáhlém rozhovoru jsme si povídali o výživě a fitness, o tom, zdali se bikiny fitness na soutěžní úrovni dá dělat zdravě, jaké jsou nejčastější chyby dívek a žen, které začínají s fitness a detailně jsme probrali i téma užívání dopingu ženami včetně osobních zkušeností Sabiny v jejích 17 letech. Vedle toho jsme detailně rozebrali i Kratom, Fantastickou pětku a povídali si také o zbraních, osobním životě a kauzách v médiích. Věděli jste, že Sabina úspěšně závodila v kung-fu a měla od sociálních sítí roční digitální “detox”?

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu. Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na hormony hladu a sytosti, počítání kalorií a suplementaci vitamíny. Budeme velice rádi, když nám budete psát dotazy i pod touto epizodou našeho podcastu, které zodpovíme příště! 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích!  

Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.