VAROVÁNÍ před drastickými jídelníčky od Adenike!
vol. I

#11 VAROVÁNÍ před drastickými jídelníčky od Adenike!

Zaznamenali jste v poslední době na sociálních sítích příběhy poškozených dívek a žen, které si koupily generický jídelníček od fitness influencerky Adenike?

Poslechnout

Vzhledem k velkému počtu poškozených jsme se rozhodli pro Vás toto téma zpracovat ve videu a především varovat před těmito praktikami.

Je vysoká sledovanost, pěkná postava anebo dokonce titul mistryně ČR v bikiny fitness zárukou, že má daná influencerka elementární znalosti o výživě? Jaká jsou zdravotní rizika při dodržování drastických generických jídelníčků o 500-800 kcal/den, které navíc nejsou individualizované na konkrétní osobu? Jaké jsou jednotlivé příběhy poškozených žen? Přijde Vám v pořádku dál tolerovat, že tato nezodpovědná influencerka radí mladým dívkám "pokud možno zcela vyloučit tuky ze stravy" a předepisuje svůj drastický jídelníček kojícím ženám anebo osobám s cukrovkou 1. typu? Zvažujete jako poškozená podání trestního oznámení anebo občansko-právní žaloby?

Pokud o jídelníčku od této influencerky uvažujete Vy anebo Vaše kamarádky a kolegyně, rádi bychom Vás pozvali ke zhlédnutí webové stránky Pravda o Adenike a "jejích holkách", na které se můžete podívat, jak celý proces probíhá svobodně se rozhodnout, zdali takových služeb chcete využít. Pevně věříme, že tento web může reálně některým dívkám zachránit zdraví.

👉https://adenike-moje-holky.webnode.cz

👉https://www.instagram.com/lzidenike/

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.