10 Důvodů, proč nehubnete!
vol. II

#36 10 důvodů, proč nehubnete!

V této epizodě jsme komplexně a prakticky rozebrali 10 nejčastějších důvodů, proč mají lidé problémy s hubnutím.

Poslechnout

Probrali jsme mimo jiné témata, jako je zpomalení a poškození metabolismu, nízký NEAT, podhodnocování skutečného příjmu energie, nadhodnocování výdeje energie, zadržování vody v organismu, zdravotní problémy a další. 

Tato a ještě další zajímavá témata najdete v novém díle IMV Podcastu! Na konci epizody jsme již tradičně věnovali prostor Vašim dotazům v rubrice Q&A, kde jsme tentokrát rozebrali dotazy na vhodnost několikadenních půstů po vzoru herce Chrise Hemswortha ze seriálu od National Geographic: Limitless a vhodný příjem soli pro sportovce. 

Epizodu najdete na našem YouTube kanálu a na všech podcast platformách. Pokud se Vám dnešní díl líbil a chcete podpořit naši tvorbu, nakupte na webu Mixit.cz se slevovým kódem IMV, lajkujte video, pište komentáře a sdílejte náš podcast na sociálních sítích! Děkujeme exkluzivnímu partnerovi IMV Podcastu společnosti MIXIT za podporu vědecky podložených informací o výživě a zdravém životním stylu! 

Stejně tak budeme rádi, pokud se zúčastníte našich certifikovaných celodenních kurzů v Praze a v Brně anebo našich živých on-line webinářů. Jejich kompletní seznam, bližší informace a registrace najdete na našem webu: imv.cz v sekci akce. 

Najdete nás

Partner podcastu

Exkluzivním partnerem IMV Podcastu je společnost Mixit, která je nejznámějším českým výrobcem müsli, oříšků a mnoha zdravých potravin, které jsou vyrobené z kvalitních surovin.

Prostřednictvím podpory IMV Podcastu chce Mixit přinášet nejen svým zákazníkům objektivní a podložené informace o výživě a zdravém životním stylu.